ÖNEMLİ LİNKLER
 
 
 
 
ÖZEL DİREKSİYON DERSİ FİYATLARI

ÖZEL DİREKSİYON DERSİ EĞİTİMİ SAATLERİ: 1 ders 45 dakika + 15 dakikada mola olmak üzere toplam 60 dakikadır. Gün içinde EN AZ 2 DERS özel direksiyon dersi eğitimi verilmektedir. Sabah 08.00-Akşam 23.00 a kadar hizmet veriyoruz.İsteyen öğrencilerimiz tercih ederlerse 1 gün içinde 3-4-5 veya daha fazla özel direksiyon dersi eğitimi alabilirler.
Bu ücrete direksiyon öğretmeni nin direksiyon dersi saat ücreti, aracın yakıt masrafı ve özel direksiyon dersleri egitimi esnasında meydana gelebilecek tüm hasar ve trafik cezaları girmektedir. Öğrenci özel direksiyon dersi eğitimi esnasında trafik cezası aldı yada kaza yaptı. Bunlardan asla sorumlu tutulmaz.


LÜTFEN DİKKAT Başka sitelerde daha ucuza özel direksiyon dersi fiyatları bulabilirsiniz. Ama sizi alıp,düz yollarda yada boş bir arazide dolaştırıp dururlar.Siz ucuz buldum diye sevinirsiniz, ama sonuçta hiçbirşey öğrenemezsiniz. Araştırın. Zamanınız ve Paranız boşa gitmesin. Özel Direksiyon Dersi Ücretleri önemli fakat sevdiklerimin ve diğer insanların hayatı benim için daha da önemli diyorsanız REFERANSLARIMIZI mutlaka okuyun, hatta çekinmeyin arayın eski öğrencilerimizi. Ucuz ozel direksiyon dersi ararken İnsanların para ve zamanları nasıl boşa gitmiş , sizler bizzat şahit olun. Önce kalite diyorsanız, doğru yerdesiniz !!!

ÖZEL DİREKSİYON DERSİ ARAÇLARIMIZ

2013 MODEL MANUEL VİTES VW POLO BLUEMOTION. Dizel aracımızdır. Direksiyon Öğretmeni mizin ayağının altında fren tertibatı bulunmaktadır. Aracımız tam güvenlik donanımlıdır ( Çift fren tertibatı,ABS,EBD,ESP,4 hava yastığı ) ve bakımları düzenli olarak yapılmaktadır. Ehliyetsiz öğrencilerimize gelirken aracımızın üstünde SÜRÜCÜ ADAYI ibaresi vardır. Ehliyeti olanlarda bu ibareyi kaldırırız. Araçlarımız trafik yasalarına uygun, resmi belgelidir.
2013 MODEL TRİPTONİK / OTOMATİK VİTES WV POLO TDI. Dizel otomatik aracımızdır. Direksiyon Öğretmeni mizin ayağının altında fren tertibatı bulunmaktadır. Aracımız tam güvenlik donanımlıdır ( Çift fren tertibatı,ABS,EBD,ASR 4 hava yastığı ). Sadece ehliyeti olan öğrencilerimiz kullanabilir.
2013 MODEL MANUEL VİTES WV POLO TDI. Dizel aracımızdır. Direksiyon Öğretmeni mizin ayağının altında fren tertibatı bulunmaktadır. Aracımız tam güvenlik donanımlıdır ( Çift fren tertibatı,ABS,EBD,ASR 4 hava yastığı ). Ehliyetsiz öğrencilerimize gelirken aracımızın üstünde SÜRÜCÜ ADAYI ibaresi vardır. Ehliyeti olanlarda bu ibareyi kaldırırız. Araçlarımız trafik yasalarına uygun,resmi belgelidir.
2013 MODEL TRİPTONİK / OTOMATİK VİTES WV GOLF TDI. Dizel otomatik aracımızdır. Direksiyon Öğretmeni mizin ayağının altında fren tertibatı bulunmaktadır. Aracımız tam güvenlik donanımlıdır ( Çift fren tertibatı,ABS,EBD,ASR 8 hava yastığı ). Sadece ehliyeti olan öğrencilerimiz kullanabilir.


ÖZEL DİREKSİYON DERSİ ÜCRETLERİ

1 ders ücreti : 55 - 75 TL arasında değişmektedir ( Özel Direksiyon Dersi Ücretlerimiz İstanbul un ilçelerine ve almak istediğiniz ders saatlerine göre değişmektedir )

Özel Direksiyon Dersi Fiyatları nda KAMPANYA

10 Ders Paket Ücreti : 10 DERS ALMAK VE 10 DERSİN BEDELİNİ PEŞİN ÖDEMEK İSTERSENİZ 50 TL İNDİRİM YAPILMAKTADIR

20 Ders Paket Ücreti : 20 DERS ALMAK VE 20 DERSİN BEDELİNİ PEŞİN ÖDEMEK İSTERSENİZ 150 TL İNDİRİM YAPILMAKTADIR

 

LÜTFEN DİKKAT İstanbul Avrupa yakasında Avcılar, Avcılar(Esenyurt), Avcılar-Esenkent, Beylikdüzü, Başakşehir, Bahçeşehir, Göktürk vs gibi uzak ilçelerimize özel direksiyon dersi eğitimi için hizmet veriyoruz fakat özel direksiyon dersi fiyatları mız daha farklıdır.Lütfen telefonla merkezimizi arayıp bilgi alınız.

İŞTE BİZİ FARKLI YAPAN ve DİĞERLERİNDEN AYIRAN ÖZELLİKLER

1- İstanbul da trafikte özel direksiyon dersi eğitimi genellikle hiçbir bilgisi ve eğitimi olmayan taksi şoförleri yada lise , meslek lisesi, açık öğretim üniversite mezunu ama mesleği öğretmen olmayan sadece araba kullanma sını bilen şahıslar tarafından yapılmaktadır.İnternete girin direksiyon dersi diye yazın.Çıkan siteleri tek tek arayın .Sorun bakalım Eğitim Fakültesi mezunu mu bu kişiler?Göreceksiniz bir tane bile gerçek mesleği öğretmen olan birisini asla bulamayacaksınız.Bu kişilerden direksiyon dersi eğitimi alan insanların büyük çoğunluğu birşey öğrenemedikleri için daha sonra bize geliyorlar.Siz eğitimli insanlar iyi biliyorsunuz ki; Bilmek ayrı ama öğretmek apayrı bir yetenek ister.Çoğu kimse bilir ama bildiğini aktaramaz.
Bizler pedagojik formasyona sahip Üniversitelerin Eğitim Fakültesinde Öğretmenlik Eğitimi görmüş gerçek öğretmenleriz. Özel Direksiyon Dersi Eğitimi ne gelen direksiyon öğretmeni mizin kimliği istenildiğinde ibraz edilmek üzere her zaman yanındadır.  
2- Özel Direksiyon Dersi Eğitimi veren bazı kişiler, sizleri istediğiniz yerlere götürmezler. Araçlarına zarar gelmesin diye sizi yoğun ve zor bölgelerden uzak tutarlar. Daha kolay yollarda gezdirirler.
Oysa bizim kurumumuzda gezeceğiniz yerleri sizler belirlersiniz. Direksiyon bilginiz yeterli ise siz nereye isterseniz direksiyon hocası sizi oraya götürür. Bizim kurumumuzda direksiyondersi çalışacağınız güzergahları sizler özgürce belirlersiniz. Politikamız şudur ; zoru başaran öğrencimiz zaten kolayı yapar, Biz öğrencilerimizi hep zor şartlara alıştırır ve ona göre yetiştiririz.
Başka özel direksiyon dersi eğitimi veren kurumlara yada şahıslara sorun bakalım sizi Fulya, Kulaksız, Bomonti, Feriköy , Kurtuluş, Samatya Yedikule , Fatih Çarşamba gibi semtlere götürecekler mi ?
3- Otomatik vites direksiyon dersi eğitimi almak istiyorsunuz Anlaşıyorsunuz. Fakat bir bakıyorsunuz, manuel vitesli araçla gelinmiş ve size şöyle deniliyor.’’’ Merak etmeyin direksiyon öğretmeni vitesleri değiştirecek size otomatik vites gibi kullandıracak.’’’ Böyle komedi-trajik olayları öğrencilerimizden duyuyoruz ve üzülüyoruz.Bu ciddiyetten uzak insanları lütfen ciddiye almayın. Dikkatli ve araştırıcı olun.
4- Kamil Öğretmenimiz yılların deneyimli Direksiyon Hocası dır ve hem Trafik ve Çevre Bilgisi Öğreticileri hem de Direksiyon Eğitimi Öğreticileri Kursu Belgesine sahiptir. Fakat bu belgeler çoğu Direksiyon Hocası nda vardır zaten .Kamil Öğretmeni farklı yapan ise ; şu koskoca İstanbul da direksiyon dersi eğitimi veren öğretmenler arasında sadece ve sadece Kamil Öğretmen Motorlu Taşıt Sürücü Kursları Sınav Sorumlusu Yetki Belgesi ne sahiptir. Bu ne anlama geliyor.Kamil Öğretmen sürücü kurslarında direksiyon hocaları nın yetiştirdikleri öğrencilere direksiyon sınavında not veren , onlara ehliyet almak için yeterli yada yetersiz kararını veren öğretmendir.Normal bir doktora muayene ve ameliyat olmakla , bir profesöre muayene ve ameliyat olmak arasında fark vardır değil mi ? İşte bizim kurumumuzdan ozel direksiyon dersi eğitimi aldığınızda farkımızı bu noktada hissedeceksiniz.
5- Bayan öğrencilerimizin bazıları özellikle bayan özel direksiyon hocası istiyorlar. Biz bayan direksiyon öğretmeni çalıştırmıyoruz.Nedeni ne gelince ; şimdiye kadar 8 tane bayan direksiyon hocası değiştirdik. Küçük büyük toplam 13 kaza yaptılar.En çok şikayet bayan direksiyon hocaları mızdan geliyordu. ‘’’ Bizi boş alanda dolaştırıyorlar, yoğun trafiğe sokmuyorlar, istediğimiz güzergahlara götürmüyorlar ‘’’ diye öğrencilerimizden çok şikayet aldık. Eğer erkek direksiyon öğretmenleri mize güven sorunu varsa , özel direksiyon dersi eğitimi ne akrabanızla, eşinizle, arkadaşınızla gelebilirsiniz. Bizim için sakıncası yok,bizler misafiri severiz.
6-Özellikle daha önce kaza yapmış öğrencilerin korkularını yenmeleri kolay olmaz Ama Kamil Öğretmen gibi bir uzmanın yardımıyla ne kadar kısa sürede trafiğe adapte olacaklarına inanın sizlerde inanamıyacaksınız ! Kamil Öğretmenin onlarca psikiyatrist ve psikolog öğrencisi vardır . Gerektiğinde özel direksiyon dersi eğitimi esnasında yardım alarak, daha önce kötü bir kaza deneyimi yaşamış onlarca öğrencimizi güvenle tekrar trafiğe kazandırdık.